Ya Bediassemavati Vel Ardi Ya Zel Celali Vel Ikram

Hadi öğrenelim

Ya Bediassemavati Vel Ardi Ya Zel Celali Vel Ikram. Web zül celali vel i̇kram;hem büyüklük sahibi hem de fazıl ve kerem sahibi olan allâhü teâlâ. 1155 yâ malikel mülk ya zül celali vel i̇kram esmasının okunma zamanı:

YA ZEL CELALİ VEL İKRAM 100 DEFA ( Kim bu zikri okursa ALLAH duasını
YA ZEL CELALİ VEL İKRAM 100 DEFA ( Kim bu zikri okursa ALLAH duasını from www.youtube.com

Web ya hannan ya mennan ya bedias semavati vel ard ya zel celâli vel i̇kram fazileti, i̇slam dininde çok önemli bir yere sahip olan bir dua ifadesidir. Diketahui ikram memiliki 6 kesempatan. Web 25k views 3 years ago.

Web Ya Hayyü Ya Kayyum Ya Zel Celal I Vel Ikram,Ya Hayyu Ya Kayyum Ya Bediassemavati Vel Ard Ya Zel Celali Vel Ikram,Ya Allah Ya Rab Ya Hayyu Ya Kayyum Ya Zel Ce.


Diketahui ikram memiliki 6 kesempatan. Ya zel celali vel i̇kram zül celali vel i̇kram ya zülcelali velikram kaç kere okumanın fazileti okunuşu esması 1100 defa dinle rabbimizin zül celali vel. Web zül celali vel i̇kram;hem büyüklük sahibi hem de fazıl ve kerem sahibi olan allâhü teâlâ.

Bütün Sıfat, Fiil, Emir Ve Yasaklarında Yüce Ve Tam Olandır.


İlâh yok ancak sen, ya hannan (rahmeti bol). )peygamber efendimiz aleyhissalatü vesselam buyurdu :bir kimsenin ya zel c. 1155 yâ malikel mülk ya zül celali vel i̇kram esmasının okunma zamanı:

Kayıtsız Ve Şartsız Azamet Sahibi Olandır.


La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erdı ya zel celali vel. Sübhaneke lâ i̇lâhe i̇lla ente ya hannan ya mennan.ya bedi̇assemavati̇ vel ardi̇ yâ.. Ya semâvat ve arzın misalsiz ve örneksiz yaratıcısı, yücelt.

Hem Yücelik Hem De Fazl Şeref Ve Kerem Sahibi.


Peygamber efendimiz (s.a.v)’in de aşağıda belirttiği gibi dualarınızda eksik etmeyin sık. Ya semâvat ve arzın misalsiz ve örneksiz yaratıcısı,. Web ♥ “yâ bediassemavati vel ard” 70 defa okuyanın dileği olur benzeri olmayan,şaşırtıcı ve hayret verici alemleri icad eden.yoktan var eden.ya bedi celle.

Web Bu Zikirlerin Ne Anlama Geldiği Ve Ne Için Okunduğu Sıkça Merak Ediliyor.


1100 defa günde zikir sayısı: Web la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erdı ya zel celali vel ikram anlamı şu şekilde olacaktır; Ya bediassemavati vel ard ya zel celali vel ikram zikrinin anlamı aşağıdaki gibidir: