Korkma Sonmez Bu Safak Larda Yuzen Al Sancak

Hadi öğrenelim

Korkma Sonmez Bu Safak Larda Yuzen Al Sancak. Web korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.

Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak…
Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak… from subutay.tumblr.com

Korkma, korkma ki senin bu topraklar, çatma o çehreni, kurban olayım sana ey nazlı. O benimdir, o benim milletimindir. Web korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;

Korkma, Sönmez Bu Şafaklarda Yüzen Al Sancak;


Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; M.akif mısır'da korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;

Sönmez Bu Şafaklarda Yüzen Al Sancak.


Web sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. Web korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!

Şair Bu Satırlarla Ulusuna Seslenmektedir.


Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son. Sipahi ekibi, kalabalığın içinde üzeri bomba dolu genç kızı olduğu yerden almak için plan yapar, kızı. Korkma, korkma ki senin bu topraklar, çatma o çehreni, kurban olayım sana ey nazlı.

Web Korkma, Sönmez Bu Şafaklarda Yüzen Al Sancak;


O benim milletimin yildizidir, parlayacak! Web korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak! sipahi'nin 7. Korkmaması gerektiğini ve dalgalanan bayrağımızın üstündeki ayın ve.

Sönmez Bu Safaklarda Yüzen Al Sancak (Istiklâl Marsi) (National Anthem, Turkey)


Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlıyacak, o benimdir, o benim milletimindir. Sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak.