Atildi Bir Mehmetçik Büyüyü Bozdu Bir Düsman Süngüsüne Gögsünden

Hadi öğrenelim

Atildi Bir Mehmetçik Büyüyü Bozdu Bir Düsman Süngüsüne Gögsünden. Atıldı, bir mehmetçik büyüyü bozdu. Bir düşman sürgüsüne, göğsünden bu şahadetler kayalar yarıldı sanki bu gürültüden.

k 47 6. Atıldı bir Mehmetçik büyüyü bozdu Bir dü... Lise Türkçe
k 47 6. Atıldı bir Mehmetçik büyüyü bozdu Bir dü... Lise Türkçe from kunduz.com

Bu dizeler konusuna göre aşağıdaki şiir türlerinden hangisine örnektir? Web atıldı bir mehmetçik buyuy bir düşman süngüsüne göğsünden bu şehadetle kayalar yarıldı dipçik gürültüsünden soruyordu herkes birbirine parlayan şey. Web atıldı mehmetçik, büyüyü bozdu, bir düşman süngüsüne, göğsünden.

Web Atıldı Mehmetçik, Büyüyü Bozdu, Bir Düşman Süngüsüne, Göğsünden Bu Şehadetle Kayalar Yarıldı Sanki Dipçik Gürültüsünden.


Web atıldı mehmetçik, büyüyü bozdu, bir düşman süngüsüne, göğsünden. Fazıl hüsnü dağlarca aşağıdakilerden hangisi bu. Web atıldı bir mehmetçik büyüyü bozdu bir düşman süngüsüne göğsünden cümlesini açıklayınız.

Web Atıldı Mehmetçik, Büyüyü Bozdu Bir Düşman Süngüsüne Göğsünden Bu Şahadetle Kayalar Yarıldı Sanki Dipçik Gürültüsünden Fazıl Hüsnü Dağlarca Bu.


Alaşağıdaki dizelerin hangisinde yazım yanlışı yapılmıştır? Bu şehadetle kayalar yarıldı sanki. Atıldı, bir mehmetçik, büyüyü bozdu, bir düşman süngüsüne, göğsünden.

Web Atıldı Bir Mehmetçik, Büyüyü Bozdu, Bir Düşman Süngüsüne, Göğsünden, Bu Şehadetle Kayalar Yarıldı Sanki, Dipçik Gürültüsünden.


Bu şehadetle kayalar yarıldı sanki, dipçik gürültüsünden. Bu şehadetle kayalar yarıldı sanki. Bu şehadetle kayalar yarıldı sanki.

Atıldı Bir Mehmetçik Büyüyü Bozdu.


Web en ya oru 5. Web atıldı mehmetçik, büyüyü bozdu, bir düşman süngüsüne, göğsünden bu şehadetle kayalar yarıldı sanki dipçik gürültüsünden. Bir düşman sürgüsüne, göğsünden bu şahadetler kayalar yarıldı sanki bu gürültüden.

Bu Dizeler Konusuna Göre Aşağıdaki Şiir Türlerinden Hangisine Örnektir?


Web atıldı, bir mehmetçik, büyüyü bozdu, alındığı f.hüsnü dağlarca'nın bir düşman süngüsüne, göğsünden, bu şiiri, kurtuluş savaşımız bu şehadetle kayalar. Ama bunlar diğer bir düşman süngüsüne göğsünden (savaş) perilerinki gibi altın değilmiş. Web atıldı bir mehmetçik buyuy bir düşman süngüsüne göğsünden bu şehadetle kayalar yarıldı dipçik gürültüsünden soruyordu herkes birbirine parlayan şey.